Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Департамент охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради
КНП "ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ"
Друзі сайту
 • ЗАПИСАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ ОНЛАЙН
 • Департамент охорони здоров`я
 • Міністерство охорони здоров`я
 • Запис до лікаря онлайн
 • НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Головна » Відгуки [ Додати запис ]

  Ім`я *:
  Email *:
  Місто:
  Код *:

  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »
  Показано 1-15 з 85 повідомлень
  85. Анастасія   (16.01.2023 17:54)
  Гаркавенко В.О. приймає пацієнтів рос. мовою, порушуючи Закон України. Дав неправильне направлення на УЗД щ.з. Все своє незадовлення від його ж помилки він викинув на мене. Як виявилося, лікар не вміє користуватися електронною системою.
  Відповідь: Шановна пані Анастасіє!
  Адміністрація КНП "Черкаська міська дитяча лікарня" взяла до уваги Ваше звернення щодо недоліків у роботі лікаря-кардіоревматолога дитячого Гаркавенка В.О. Зміст Вашого звернення доведено до відома лікаря. З ним проведено бесіду щодо безконфліктного спілкування з батьками та дітьми, дотримання ним принципів етики та деонтології.Наголошено на необхідності використання української мови під час виконання своїх професійних обов'язків.Інженером-програмістом лікарні проведено повторне опрацювання практичних навичок роботи в медичній інформаційній системі.
  | Місто: Черкассы

  84. Наталія   (24.11.2022 07:16)
  Лікувалися за свої кошти і ПДВ, і в ЛОР відділенні.
  | Місто: черкассы

  83. Наталія   (24.11.2022 07:14)
  Хочу відмітити Наталію Миколаївну з ЛОР відділення,чудовий лікар і людина.
  Відповідь: У штатному розписі нашого закладу лікаря Наталії Миколаївни немає. Прохання повторно уточнити, який заклад Ви маєте на увазі.
  | Місто: черкассы

  82. Наталія   (24.11.2022 07:10)
  Те саме ЛОР відділення, туалети біля палат закриті,як дитині в 2.8 ходити в туалет, який один на поверсі? Як мамі дитини, яка ще не ходить туди ходити? Чому у ПДВ вони відкриті?
  Душ також один на всіх, ще й 2 години у день.
  | Місто: черкассы

  81. Наталія   (24.11.2022 07:03)
  ЛОР відділення,до дитини ніхто не підійшов,призначення з'явилося тільки після приїзду чоловіка.В одну ніч пішли додому, наступного дня на нашому ліжку вже були інші пацієнти,а наша постіль запхнута у шафу,при цьому ми ще не виписалися.
  Відповідь: Адміністрація КНП "Черкаська міська дитяча лікарня" доводить до Вашого відома, що у структурі нашого закладу відсутнє ЛОР відділення. Уточніть, будь ласка, який заклад Ви маєте на увазі.
  | Місто: черкассы

  80. Віктор   (26.08.2022 13:24)
  Невролог - запис на 13-36, до лікаря потрапили в 14-25.Запис до хірура і лора. Під час запису видає номер кабінету. І почалося. Тут не має йдіть на четвертий. Тут не має йдіть на пятий в лікарню. Хто взагалі ща це відповідає?
  Відповідь: Дякуємо за Ваше звернення! Наполегливо просимо Вас звернутися напряму до адміністрації КНП «ЧМДЛ» для детального розбору даної ситуації. При отриманні додаткової інформації ми зможемо вирішити описану проблему.
  | Місто: черкаси

  79. Неля   (19.05.2022 01:14)
  чому не можливо потрапити до ортопеда з грудною дитиною?!видають листи запису лише в четвер з восьмої ранку, не можливо додзвонитись телефон постійно зайнятий. Через цей сайт лише розклад на два дні які зайняті
  Відповідь: Дякуємо за Ваш відгук!
  Для зручності пацієнтів і їх батьків є такі способи запису на прийом до лікарів-спеціалістів консультативно-діагностичного відділення:
  *щочетверга о 08:00 год. викладається запис в реєстратурі КДВ;
  *по телефону за номером телефону 66 18 28;
  *он лайн запис через сервіс Мій МедКабінет за посиланням https://medregistry.infomed.ck.ua/appoint....a3b9d1b
  | Місто: Черкаси

  78. Алина   (17.01.2022 12:02)
  Добрый день!Здесь уже кто-то задавал вопрос на счёт лечения, ответили что лечат за деньги НЦЗСУ, так должно и быть, но на самом деле совсем не так.Я лежу в больнице с ребёнком, на третьем этаже, принесли список и сказали купить все в аптеке.
  Відповідь: Дякуємо за Ваше звернення! У КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» лікування хворих дітей проводиться за кошти НСЗУ. Дії медпрацівників, про які Ви повідомляєте, є неправомірними. Наполегливо просимо Вас звернутися напряму до адміністрації КНП «ЧМДЛ» для детального розбору даної ситуації, оскільки наш заклад цінує свою репутацію і виконує всі вимоги договору, заключеного з НСЗУ.
  | Місто: Черкассы

  77. Людина   (16.01.2022 20:47)
  Відділення на 4 поверсі,хочу подати скаргу на медсестру яка працювала 16.01.2021.За її не вміння спілкування та неввічливе звертання до батьків,а в кінці і відношення до дитини та прошу проконтролювати щоб бейджик медсестра не ховала при розмові.
  | Місто: Черкаси

  76. Ніна Коваленко   (16.09.2021 08:12)
  Доброго ранкку! Шановні де ваш графік прийому лікарів-спеціалістів,чому ніде неможна на сайті подивитися чи почути по телефону, якого просто не беруть або постіно знята слухавка. Цікаво кому актуальний графік за серпень у кінці вересня?
  Відповідь: Шановна пані Ніно! Графіки роботи лікарів оновлено. Ви можете переглянути їх за посиланням https://chdml.at.ua/index/grafik_roboti_likariv_specialistiv/0-22.
  | Місто: Черкаси

  75. Наталія Яценко   (07.09.2021 09:22)
  Добрий день. Скажіть будь-ласка, чому неможливо записатися на прийом до лікаря в онлайн додатку? Коли вже нарешті запрацює нормально додаток Мій медкабінет?
  Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за звернення! На превеликий жаль, онлайн додаток зараз не працює в усіх закладах охорони здоров'я м. Черкаси, із-за технічних проблем з боку розробника медичної системи. На разі проблема має бути вирішена в найкоротший термін. З повагою, Адміністрація КНП "Черкаська міська дитяча лікарня".
  | Місто: Черкаси

  74. Оля   (22.08.2021 22:00)
  Підкажіть, будь ласка, що входить в набір ПВХ (для прибирання), який потрібно купляти, коли лягаєш у відділення
  Відповідь: Шановна пані Олю!
  Адміністрація КНП "Черкаська міська дитяча лікарня" інформує Вас, що при госпіталізації у будь-яке відділення нашого закладу необхідності будь-що купувати чи опачувати, в тому числі миючі засоби, немає, оскільки лікування Вашої дитини здійснюється за кошти НСЗУ, з якою у КНП "Черкаська міська дитяча лікарня" укладено договір за 5-ма пакетами медичних послуг. Для можливості отримати безкоштовні медичні послуги необхідно мати декларацію із сімейним лікарем /терапевтом або педіатром (для дитини).
  | Місто: Черкаси

  73. Мария [maria_brtnch]  (21.08.2021 20:53)
  Добрый вечер! Лежали с дочкой в грудном отделении, хотелось бы поблагодарить Яну Юрьевну! Очень вежливая, приятная, быстро нашла подход к ребенку. Назначила нам правильное лечение и подробно ответила на все вопросы! Спасибо Вам большое!

  72. Валентина   (19.08.2021 14:48)
  Лікар травматолог-ортопед Вовненко по ренгензнімку несправельно поставила 3 місячній дитині діагноз - написала здорова. Пізніше ми звернулися до Астри і там травматолог-ортопед поставив діагноз - дисплазія тазобедрених суглобів, дитина в стременах.
  | Місто: Черкаси

  71. Кокарєва Наталія Валеріївна   (06.08.2021 16:16)
  6.08.2021р.о 16.24 дитина була записана на прийом до дерматолога Сандиги. О 16.30 вона відмовилась проводити прийом дитини, корегуючись тим, що її робочий час вже закінчився. Маю велике прохання до керівництва провести бесіду з псевдолікарем.
  Відповідь: Шановна Наталіє Валеріївно! Дякуємо за Ваше звернення! Адміністрацією КНП "Черкаська міська дитяча лікарня" було проведено бесіду та роз'яснювальну роботу із лікарем Сандигою А.О. щодо ситуації, що склалася. Всі моменти конфлікту вияснено та взято до уваги. Прохання до Вас, як і до всіх наших пацієнтів, надалі з'являтися на прийом до лікаря вчасно згідно запису для отримання повноцінної та якісної консультації. Робочий час всіх лікарів чітко затверджений та доступний для публічного ознайомлення.
  | Місто: Черкаси


  КНП "Черкаська міська дитяча лікарня" © 2023
  Хостинг від uCoz
  Всі права захищені

  Дизайн сайту — chmiacmsz

  Інформація

  ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ!

  КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО І ПОВИННА СТАТИ ЛЮДИНОЮ, ОСОБИСТІСТЮ ТА ГІДНИМ ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ!

  БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДИТИНИ - НАЙВИЩИЙ ЗАКОН!

  Контакти

  тел. 66-44-07, тел. - факс 66-44-07

  18029 Україна,м.Черкаси вул. О.Теліги,4

  mdl_infocentr@ukrpost.ua